golbalux2

Baner 7 Kamko

 

iamb4b

Powiat Krakowski


Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe „GOLBALUX” Sp. z o.o. Fabryka energooszczędnych domów z drewna GOLBALUX założona została w 1994 roku  przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Obecnie to duże, rodzinne przedsiębiorstwo.

 

 

banner description

 

Error retrieving data...
Hale w Malcu, w których odbywała się produkcja popularnych przekąsek, zaczęły palić się w nocy z piątku na sobotę. Strażacy walczą z ogniem od 10 godzin, a sytuacja wciąż nie jest opanowana.
Mało kto wie, że kanar musi mieć przynajmniej średnie wykształcenie, a najlepiej - wyższe. Musi znać język angielski lub rosyjski; preferuje się jednak tych, którzy znają wiele języków. Musi być psychologiem i myśliwym jednocześni…
Z każdym dniem wolnych miejsc noclegowych w podhalańskich pensjonatach jest coraz mniej. Jednocześnie górale podnoszą ceny - każdy kto w najbliższych tygodniach przyjedzie pod Giewontem, będzie musiał zapłacić więcej.
W miniony piątek policjanci z krakowskiej komendy miejskiej w jednym z mieszkań w rejonie Kazimierza zatrzymali mężczyznę ukrywającego znaczne ilości narkotyków. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawieni…

 

banner description

 

banner architektsidor

320x100px DW San

Hotel Carpathia

kz320x100

 

Glinne 64

tuitam

Uherzanka

Nasze Polskie Firmy

Nasze Polskie Firmy

noclegipolanczyk

pokojesmerekbaner

travel.iamb4b.pl reklama.png

Nasze Polskie Firmy

Nasze Polskie Firmy